Konec sezóny ve čtvrtfinále play-off

Play-off je za námi a s ním i konec hokejové sezóny. Jak probíhaly poslední zápasy rožnovského A-týmu?

V sobotu 24.února zavítali muži Rožnova p.R. do Uničova, aby zde odehráli první kolo play-off krajské ligy Moravskoslezského kraje. Počet gólů v jednotlivých třetinách odpovídal jejich názvům, takže v 1.třetině jsme mohli vidět jeden gól, který jsme ale bohužel inkasovali do naší brány. V polovině druhé třetiny vyrovnal stav na 1:1 Patrik Cvečka za asistence Miroslava Mikela a Marca Lukačky. O tři minuty později si vzal Uničov zpět vedení a do šaten se po čtyřiceti minutách odcházelo za stavu 1:2. Ve třetí třetině navýšil Uničov svůj gólový náskok a naši hráči měli jedenáct minut na to, aby zvrátili nepříznivý stav utkání. V 52.minutě se podařilo Václavu Kočímu po přihrávce Tomáše Prycla a Filipa Vyvíjala upravit stav zápasu na 2:3. Že se hraje naplno až do závěrečného hvizdu potvrdil Martin Kroupa, když tři sekundy před koncem třetí třetiny vstřelil po kombinaci s Filipem Vyvíjalem gól do sítě Uničova. O osudu utkání tak muselo rozhodnout prodloužení. V něm se však po jedné minutě prosadil Uničov definitivně a zajistil svému týmu vítězství v prvním kole play-off.

HC UNIČOV - HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 4:3 po prodl. (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)

Branky a nahrávky: 14. Heža (Žajgla, Fekiáč), 33. Žajgla (Klvaňa), 49. Kratěna (Handl, Žajgla), 62. Fekiáč (Klvaňa) – 30. Cvečka (Mikel, Lukačka), 52. Kočí (Prycl, Vyvíjal), 60. Kroupa (Vyvíjal)

HC Uničov: M. Šoustal (F. Ott) — M. Kuba, D. Rosecký, J. Klvaňa, K. Navrátil, M. Fekiáč — D. Kalač, P. Žajgla, I. Kratěna, V. Gerhát, P. Handl, J. Fibigr, J. Mrázek, J. Heža, M. Vrána

HC Rožnov pod Radhoštěm: O. Majer (L. Mizera) — M. Mikel, V. Kočí, F. Brázdil, J. Švrček, J. Švrček — M. Dořičák, F. Vyvíjal, P. Cvečka, M. Lukačka, Š. Jurek, F. Moll, M. Kroupa, K. Babiš, T. Prycl

Rozhodčí: Stanislav Cik, Šimon Mikler — Nikolas Pippal, Jan Hozman

Diváci: 176

Druhý vzájemný zápas v play-off před zaplněným rožnovským stadionem se odehrál ve středu 28.února. Bohužel toto utkání nám nevyšlo dle představ, i když úvod zápasu vypadal nadějně. V první třetině jsme vedli po gólu Tomáše Prycla a za tohoto stavu se nastupovalo na led i v druhé třetině. V jejím úvodu ale Uničov vyrovnal a radost na domácích tribunách opět propukla v 36.minutě, když po kombinaci Marca Lukačky a Václava Kočího skóroval Jan Žemba. Byl to ale bohužel poslední gól našeho týmu a od té doby se dokázal prosadit již jen Uničov. Do konce druhé třetiny přidali ještě dvě branky a ve třetí třetině další tři branky. Stav utkání 2:6 rozhodl o vyřazení Rožnova ve čtvrtfinále play-off, a tím pádem o konci sezóny A-týmu. Děkujeme mužům za předvedené výkony, které jsme mohli tuto sezónu vidět na ledě. Hodnocení celé sezóny je nyní na pořadu dne a my ho pro Vás připravujeme!

HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - HC UNIČOV 2:6 (1:0, 1:3, 0:3)

Branky a nahrávky: 11. Prycl (Mikel), 36. Žemba (Lukačka, Kočí) – 24. Kuba (Fekiáč), 37. Gerhát (Heža), 39. Navrátil (Kuba), 42. Kalač, 44. Kratěna (Kuba, Navrátil), 50. Kalač (Navrátil)

HC Rožnov pod Radhoštěm: O. Majer (L. Mizera) — M. Mikel, V. Kočí, J. Švrček, F. Brázdil, J. Švrček — J. Žemba, T. Prycl, M. Dořičák, F. Vyvíjal, P. Cvečka, M. Lukačka, F. Moll, M. Kroupa, K. Babiš, Š. Jurek

HC Uničov: M. Šoustal (F. Ott) — M. Kuba, D. Rosecký, J. Klvaňa, K. Navrátil, M. Fekiáč — D. Kalač, I. Kratěna, V. Gerhát, P. Handl, J. Fibigr, J. Mrázek, J. Heža, M. Vrána

Rozhodčí: Zbyněk Novák, Tomáš Piskoř — Michal Bártek, Petr Bambuch

Diváci: 136

Fotogalerie

Další zprávy

Muži - letní příprava

První trénink čekalo hráče našeho A-týmu testování a zároveň jim byl představený nový trenér Jaroslav Fleischmann.

Pozvánka na poslední Bully

Hockey club Rožnov pod Radhoštěm z.s zve všechny své členy, rodiče dětí, sponzory, partnery a příznivce na výroční členskou schůzi poslední bully.

Puky pomáhají Kaufland

V termínu od 13.9. - 24.10. probíhala v prodejnách Kauflandu soutěž pro podporu hokejové mládeže.