Týdenní přehled utkání mládeže

Poslední utkání v této sezoně odehráli dorostenci a starší žáci.

DOROST

V pátek na své poslední utkání odjeli dorostenci do Uherského Hradiště. Soupeř se do utkání vrhnul a ve 4.minutě se ujal vedení. První třetina patřila domácím, kterým se podařilo překonat našeho gólmana celkem čtyřikrát. Ve druhé třetině využil přesilovku Ondřej Vik za asistence Sebastiana Chalupy. Pět minut na to se prosadil hráč Hradiště a hosté opět vedli o čtyři branky. V 30.minutě skóroval Ondřej Marejka po kombinaci s Adamem Prokešem a Ondřejem Hudečkou. Vlci bojovali a jejich píle se jim vyplatila, když dvacet tři sekund před koncem druhé třetiny snížil na dvoubrankový rozdíl Libor Kuchař za asistence Ondřeje Marejky. Do třetí dvacetiminutovky vstupovali na led naši dorostenci za stavu 5:3 pro Hradiště. Po čtyřech minutách dokázali dostat za záda našeho gólmana puk. Vlci se nevzdávali a bojovali dál. Hostům se podařilo využít přesilovku a odskočili opět na čtyřbrankový rozdíl. Tato branka byla v utkání poslední. Sezonu dorostenci ukončili sice prohrou, ale v této sezoně se jim dařilo a mnoho utkání oslavili vítězstvím.

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC ČERNÍ VLCI 7:3 (4:0, 1:3, 2:0)

Branky a nahrávky: 4. Dostalík, 12. Havlík (Dostalík, Pečeňa), 14. Synek (Řimák), 17. Kovář (Synek), 27. Majíček (Šupka), 45. Synek (Kusník, Kovář), 48. Kovář (Synek) – 22. Vik (Chalupa), 30. Marejka (Prokeš, Hudeček), 40. Kuchař (Marejka)

HC Uherské Hradiště: V. Varmuža — P. Havlík, M. Řimák, M. Sladký, D. Pochylý, J. Kusník, A. Kmeť, Š. Bouček — D. Pečeňa, M. Fikes, F. Šupka, A. Dostalík, D. Synek, V. Majíček, M. Kovář

HC Černí Vlci: M. Jadrníček (M. Žáček) — F. Bílek, M. Ošmera, D. Kyjanka, L. Kuchař, O. Vik, V. Němec — L. Kysela, K. Knápek, O. Hudeček, A. Prokeš, S. Chalupa, O. Kubáň, O. Marejka, J. Václavík, V. Poruba, J. Jalůvka

Rozhodčí: Petr Blaha — David Brablenec, Dominik Chovanec

Diváci: 53

STARŠÍ ŽÁCI

V posledním utkání na domácím ledě hostili v pátek starší žáci HK Nový Jičín. První branku v tomto utkání střelil Benjamín Polášek za asistence Barbory Modlákové. Domácí šli do vedení. Ve 20.minutě využil přesilovku Josef Modlák za asistence Matěje Pavláta. Do druhé třetiny vstupovali vlci s dvoubrankovým vedením. Ve 31.minutě se dokázal prosadit hráč Jičína. Pár vteřin na to odpověděla střelou Barbora Modláková a dvoubrankové vedení bylo zpět. Do konce třetiny už žádný gól nepadl. Třetí třetina byla před námi. Do této třetiny lépe vstoupili hosté, kterým se po dvou gólech podařilo vyrovnat. Ve 47.minutě se dokázal uvolnit Josef Modlák a rožnovští hráči šli opět do vedení. Zanedlouho ve 49.minutě se trefil Jakub Křenek za asistence Jiřího Pavelky. Půl minuty nato se prosadili hosté a stáhli stav utkání na rozdíl jedné branky. Přesilovku v 53.minutě využil Jakub Šena za asistence Josefa Modláka a vlci opět odskočili o dvě branky. Do konce utkání chyběly dvě minuty a hosté to zkusili v šesti. To se jim vyplatilo a dokázali skóre stáhnout na rozdíl jedné branky. Do konce utkání zbývalo 85 vteřin. Hosté to to zkusili opět v šesti. Tentokrát rožnovští hráči soupeře už k ničemu nepustili a v tomto souboji nad soupeřem zvítězili. Kdo na utkání dorazil, určitě nelitoval napínavého konce. Oporou v tomto utkání byli i oba naši gólmani.

HC ČERNÍ VLCI – HK NOVÝ JIČÍN 6:5 (2:0, 1:1, 3:4)

Branky a nahrávky: 13. Polášek (Modláková), 20. Modlák (Pavlát), 31. Modláková, 47. Modlák, 49. Křenek (Pavelka), 54. Šena (Modlák) – 31. Pečenka (Orlita), 41. Pečenka (Duba, Hanzelka), 45. Hanzelka, 50. Hanzelka (Pečenka, Duba), 59. Hanzelka (Hoďák)

HC Černí Vlci: M. Hnilica (J. Goláň) — P. Vanduch, J. Modlák, T. Koláček, M. Dobiáš, B. Modláková — R. Cichovský, M. Pavlát, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, J. Křenek, J. Šena

HK Nový Jičín: P. Tureček — O. Šustek, J. Starůstka, M. Hradil, V. Posád, J. Orlita — T. Hanzelka, R. Kašpárek, T. Duba, D. Hoďák, T. Pečenka, J. Sklenář, M. Býma

Rozhodčí: Tomáš Marek, Libor Kamas

Diváci: 46

Děkujeme všem za podporu v letošní sezoně! Budeme se na Vás těšit i v nové sezoně 2024/2025.

Další zprávy

Muži - letní příprava

První trénink čekalo hráče našeho A-týmu testování a zároveň jim byl představený nový trenér Jaroslav Fleischmann.

Pozvánka na poslední Bully

Hockey club Rožnov pod Radhoštěm z.s zve všechny své členy, rodiče dětí, sponzory, partnery a příznivce na výroční členskou schůzi poslední bully.

Puky pomáhají Kaufland

V termínu od 13.9. - 24.10. probíhala v prodejnách Kauflandu soutěž pro podporu hokejové mládeže.