Týdenní přehled utkání mládeže

První březnový víkend plný utkání je za námi. Své zápasy odehráli dorostenci, starší žáci, mladší žáci, čtvrťáci a druháci, kteří měli poslední mistrovské utkání v této sezóně.

DOROST

V sobotu v brzkých ranních hodinách jeli dorostenci do Kroměříže. V prvních pěti minutách dokázali prostřelit hned dvakrát gólmana soupeře a ujali se vedení. Do konce prvního dějství další gól nepadl. V úvodu druhého dějství vlci svůj náskok zvýšili o třetí branku. Utkání se neslo v bojovnosti hráčů na obou stranách a také v řadě neproměněných šancí. V 32.minutě se domácím podařilo snížit náskok soupeře o jeden gól. Černí vlci na tento gól odpověděli a tříbrankový náskok si vzali zpět. Ve třetím dějství dorostenci dali soupeři gól a zároveň to byl poslední gól tohoto utkání, který se jim podařil v oslabení. Body do tabulky si odvezli domů.

HK KROMĚŘÍŽ – HC ČERNÍ VLCI 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 32. Mojžíšek (Hošek) – 4. Prokeš (Ošmera, Chalupa), 6. Němec (Kubáň, Vik), 21. Kysela (Prokeš, Chalupa), 37. Marejka (Ošmera, Kuchař), 56. Němec (Kubáň)

HK Kroměříž: D. Hůzl (A. Stratil) — T. Kovář, J. Hošek, T. Mikulka, J. Netopil — F. Mojžíšek, J. Židlík, J. Mozga, D. Zbořil, L. Apolenář, M. Pochylý, V. Mareš, M. Žaroský, F. Kluzák

HC Černí Vlci: M. Jadrníček (M. Žáček) — F. Bílek, D. Kyjanka, L. Kuchař, O. Vik, V. Němec — J. Václavík, J. Jalůvka, M. Ošmera, O. Hudeček, A. Prokeš, S. Chalupa, O. Kubáň, O. Marejka, L. Kysela, V. Poruba

Rozhodčí: Tomáš Kučera — Jiří Novák, David Valentík

Diváci: 68

4.kolo odehrají v pátek proti Uherskému Hradišti v Kopřivnici

5.kolo se odehraje v neděli proti Valašskému Meziříčí na Bučiskách

STARŠÍ ŽÁCI

Na utkání do Prostějova se vydali starší žáci v sobotu. Začátek utkání se jim moc nepovedl, když v přesilovce dostali gól a domácí se tak ujali vedení. Zanedlouho se za záda našeho gólmana dostal druhý puk a Prostějov vedl o dvě branky. Chvíli na to překvapil domácího gólmana hráč Rožnova a snížil na rozdíl jedné branky. Hráči Prostějova se do utkání opřeli a jejich bojovnost se jim vyplatila, prosadili se hned třikrát do konce první třetiny. Tento náskok se snažili vlci snížit ve druhé třetině, na začátku se jim to dařilo a stav utkání byl 5:3. Našim vlkům se nedařilo prosazovat, ale soupeřům ano a do konce třetiny jim zase odskočili na rozdíl čtyř branek. Ve třetí třetině byly k vidění dva góly, na každé straně jeden. Body zůstaly v Prostějově.

SK PROSTĚJOV 1913 – HC ČERNÍ VLCI 8:4 (5:1, 2:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Kadlčík (Podroužek), 8. Čep, 16. Kouřil (Grygárek), 17. Kadlčík (Čep, Krištofík), 19. Kadlčík (Prášil), 26. Podroužek (Čep), 28. Prášil (Kadlčík), 57. Kadlčík (Mudrla) – 9. Modlák, 21. Cichovský, 26. Modlák, 49. Cichovský

SK Prostějov 1913: D. Kuba (J. Bojo) — J. Krištofík, D. Čep, R. Mudrla — D. Podroužek, M. Radkovič, J. Všetička, Š. Grygárek, M. Řezníček, V. Kadlčík, L. Prášil, O. Kouřil, L. Vybíhal

HC Černí Vlci: M. Hnilica (J. Goláň) — P. Vanduch, J. Modlák, M. Dobiáš, B. Modláková — R. Cichovský, M. Pavlát, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, M. Štamposký, J. Křenek, J. Frydrýn, J. Šena

Rozhodčí: Jan Hozman — Jiří Kroupa, Ondřej Mojžíšek

Diváci: 43

V neděli hráli starší žáci doma. Sobotní porážku z Prostějova hodili za hlavu a naplno šli do utkání proti Šumperku. První branku v tomto utkání vstřelil hráč Šumperku. Za podrážení jednoho našeho hráče si šel sednout na trestnou lavici hráč hostů. Uběhly čtyři vteřiny přesilovky, kterou dokázal využít Tomáš Koláček za asistence Jakuba Devery a Pepy Modláka, a bylo vyrovnáno. Druhou branku do naši sítě vstřelili hosté ještě v první třetině. Druhá třetina byla vyrovnaná a šance včetně trefených tyček byly na obou stranách. Tři vteřiny před druhým klaksonem spadl do naší branky puk vystřelený soupeřem. Do šaten se odcházelo za stavu 1:3 pro hosty. V poslední třetině dokázal opět využít oslabení hostů hráč Tomáš Koláček, který se za asistence Jakuba Devery z vhazování před bránou prosadil a vstřelil puk za záda gólmana. Snížení na 2:3 naše vlky povzbudilo. Osm minut před koncem utkání hosté opět odskočili na dvoubrankový rozdíl. Vlci se i přesto nevzdali a bojovali. Jejich bojovnost se jim vyplatila a v 54.minutě dokázal snížit stav utkání na rozdíl jedné branky hráč Robert Cichovský. Tlak domácích na hosty byl velký a z vyrovnávacího gólu se vlci mohli radovat v 58. minutě, kdy hráč Robert Cichovský za asistence Pepy Modláka dokázal dostat kotouč do sítě hostů. V průběhu posledních dvou minut se už nedokázal nikdo střelecky prosadit, a tak stav utkání skončil nerozhodně a oba týmy si rozdělily body mezi sebou. V tomto utkání chytal Jakub Goláň, byl oporou pro naše vlky.

HC ČERNÍ VLCI – HK MD ŠUMPERK 4:4 (1:2, 0:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 4. Koláček (Devera, Modlák), 41. Koláček (Devera), 54. Cichovský, 58. Cichovský (Modlák) – 3. Petržela (Babiš, Augustin), 14. Minář (Krobot, Sváda), 40. Babiš (Petržela, Sváda), 52. Petržela

HC Černí Vlci: J. Goláň (M. Hnilica) — P. Vanduch, J. Modlák, T. Koláček, B. Modláková, M. Dobiáš — M. Štamposký, J. Šena, R. Cichovský, M. Pavlát, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, J. Křenek, J. Frydrýn

HK Mladí Draci Šumperk: J. Žovinec — R. Zatloukal, M. Minář, Š. Krobot, J. Augustin — R. Matura, P. Babiš, Š. Grus, M. Sváda, S. Petržela, V. Kolb

Rozhodčí: Michal Bártek, Lukáš Křiva

Diváci: 55

Tento víkend budou hrát v sobotu doma proti polskému týmu Metropolia Silesia.

MLADŠÍ ŽÁCI

Na domácím ledě naši mladší žáci přivítali v sobotu Berany ze Zlína. Ve druhé minutě otevřeli skóre naše vlčata a šli do vedení. V první třetině se jim dařilo a Beranům se celkem do brány trefili čtyřikrát, hosté našeho gólmana nepřestřelili. Následující třetina se nesla v podobném duchu jako ta první. Během 12 minut ve druhé třetině se vlci prosadili hned pětkrát a soupeři odskočili o devět branek. Snaha beranů o vstřelení jejich první branky se povedla ve 38.minutě. Před koncem třetiny se prosadil ještě hráč černých vlků. Ve třetí třetině gólová přestřelka neskončila. Diváci mohli vidět čtyři góly do sítě hostů a tři do naši. Vysokým výsledkem si naši vlci pojistili body do tabulky a aktuálně jsou na 4.místě.

HC ČERNÍ VLCI – BERANI ZLÍN 14:4 (4:0, 6:1, 4:3)

Branky a nahrávky: 2. Vokáč, 4. Tomšů (Vaculín), 14. Adam (Kalfus, Volek), 15. Tomšů (Vokáč, Adam), 24. Tomšů (Vokáč), 29. Tomšů (Pastorková, Trefil), 30. Tomšů (Pastorková, Volek), 34. Kalfus (Adam, Adam), 36. Tomšů (Vokáč, Volek), 40. Pastorek (Vokáč), 41. Tomšů (Pastorková), 42. Vokáč (Vaculín), 52. Vokáč (Tomšů), 60. Tomšů (Vokáč) – 38. Okál (Pospíšil, Ševčík), 46. Vaněk (Ševčík), 54. Pospíšil (Ševčík), 60. Soukup (Ševčík)

HC Černí Vlci: D. Vaculín (F. Klepáč) — S. Adam, O. Vokáč, V. Pastorková, M. Tomšů, P. Vaculín, M. Volek, D. Randýsek, V. Spáčil, O. Kalfus, D. Škapík, A. Žabenský, M. Novosád, D. Adam, T. Trefil, A. Pastorek

Berani Zlín: J. Svěrák (S. Svozil) — J. Málek, M. Bělíček, A. Čech, N. Vaněk — A. Ševčík, M. Okál, J. Jonák, R. Kučera, S. Soukup, M. Jůzl, M. Pospíšil, J. Jelínek, Š. Novotný

Rozhodčí: Zbyněk Novák, Michal Bártek

Diváci: 63

Netradičně si tento týden zahrají doma ve čtvrtek proti Přerovu.

4.TŘÍDA

V sobotu se naši čtvrťáci vydali do Orlové, aby se postavili týmům Orlové a Studénky. Pro naše vlky to byla další zkušenost na ledě se soupeři. V utkáních šla vidět bojovnost našich hráčů a hráček. Ať už jsou vítězi nebo poraženými, každý zápas přináší nové zkušenosti a příležitost učit se a zlepšovat se. S posledními mistrovskými zápasy, které se odehrají doma 16. března, mají naši mladí hokejisté možnost ukázat, co se naučili během sezóny.

2.TŘÍDA

Náš tým druhé třídy zakončil letošní sezónu domácími mistrovskými zápasy proti týmům Třince, Českého Těšína a Bohumína. Bojovnost a snaha, kterou naši hráči do hry vložili, byla patrná na obou ledových plochách. Malí hokejisté dokázali využít všechny dovednosti, které se naučili na trénincích, a to se promítlo i ve výsledcích. Radost z vítězství byla obrovská. Přestože se sezóna blíží ke konci, na naše mladé hokejisty čeká ještě jedna výzva v podobě turnaje, který se uskuteční 30. března.

Přijďte se podívat na utkání naší mládeže a povzbudit je!

Další zprávy

Muži - letní příprava

První trénink čekalo hráče našeho A-týmu testování a zároveň jim byl představený nový trenér Jaroslav Fleischmann.

Pozvánka na poslední Bully

Hockey club Rožnov pod Radhoštěm z.s zve všechny své členy, rodiče dětí, sponzory, partnery a příznivce na výroční členskou schůzi poslední bully.

Puky pomáhají Kaufland

V termínu od 13.9. - 24.10. probíhala v prodejnách Kauflandu soutěž pro podporu hokejové mládeže.