Týdenní přehled utkání mládeže

Poslední únorový víkend nám přinesl utkání dorostenců, starších žáků, mladších žáků a 3.třídy.

DOROST

V neděli odehráli dorostenci utkání na Bučiskách proti Brumovu-Bylnici. V úvodu utkání po vyloučení domácích hráčů se vedení ujali hosté. To netrvalo dlouho a Černí vlci nejenže vyrovnali, ale dostali se do vedení. Ve 14.minutě hosté vyrovnali a do konce třetiny se tento stav nezměnil. Ve druhé třetině se domácí hráči dokázali prosadit a vedení si vzali pod svoji kontrolu. Hostům se to nelíbilo, stav otočili a ujali se opět oni vedení. Na konci druhé třetiny šli do dvoubrankového vedení. Hokejisté měli před sebou ještě jednu třetinu. V té dokázali hosté prostřelit domácího gólmana a vést o tři góly. Domácí se snažili dotahovat, ale to už se jim nepodařilo. Brankáře Brumova dokázali oblafnout pouze jednou, a tak si Brumov odvezl tři body domů. Nevadí, neděle je za námi a další utkání mají před sebou. :)

HC ČERNÍ VLCI – HC BRUMOV-BYLNICE 4:6 (2:2, 1:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 4. Marejka (Prokeš, Vik), 6. Kysela (Chalupa), 26. Chalupa (Hudeček), 54. Marejka (Kubáň, Ošmera) – 2. Lysák (Hlavička), 14. Lysák (Holba), 29. Ovesný (Holba), 32. Lysák, 39. Lysák (Vaškůj), 48. Kundrata (Lysák)

HC Černí Vlci: M. Žáček (M. Jadrníček) — F. Bílek, D. Kyjanka, L. Kuchař, O. Vik, V. Němec — O. Marejka, K. Knápek, J. Jalůvka, M. Ošmera, O. Hudeček, A. Prokeš, S. Chalupa, O. Kubáň, J. Václavík, L. Kysela

HC Brumov-Bylnice: T. Bublák (J. Kolínek) — J. Vaškůj, L. Kroupa, D. Kundrata — P. Chuchma, D. Matějík, M. Mudrák, T. Ovesný, Š. Holba, M. Heča, A. Lysák, M. Kaiser, J. Hlavička, M. Kristín

Rozhodčí: Zbyněk Novák — Michal Bártek, Tomáš Marek

Diváci: 15

Další utkání je čeká v sobotu 2.3. na ledě Kroměříže.

STARŠÍ ŽÁCI

Na domácím ledě se v sobotu odehrávalo derby Černých vlků proti Kopřivnici. Začátek utkání se vydařil vlkům, kteří se dokázali prosadit už ve 2.minutě a nebyl to poslední gól v první třetině. Puk za záda gólmana se podařilo dostat ještě třem hráčům. Po první třetině bylo skóre 4:0 pro rožnovské hráče. Ve druhé třetině se dalšími dvěma góly prosadil Matěj Pavlát, který v tomto zápase skóroval už potřetí. Hráč Kopřivnice se dokázal uvolnit a vstřelil první branku hostů. Na to Černí vlci odpověděli hned třemi góly a po druhé třetině se odcházelo do šaten za stavu 9:1 pro domácí. V poslední třetině byl vidět ještě jeden gól ze strany hostů a dva domácích hráčů. Toto utkání jasně ovládli vlci a touto výhrou si připsali body do tabulky.

HC ČERNÍ VLCI – HC KOPŘIVNICE 11:2 (4:0, 5:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Pavlát (Cichovský, Devera), 5. Cichovský (Frydrýn), 9. Koláček (Polášek), 15. Devera, 23. Pavlát, 26. Pavlát, 36. Polášek (Modláková), 36. Cichovský (Pavlát), 39. Devera (Cichovský, Dobiáš), 42. Devera (Koláček), 45. Bártek (Štamposký, Křenek) – 34. Peterman (Jakl), 42. Zetek

HC Černí Vlci: K. Mikulová (J. Goláň) — P. Vanduch, J. Modlák, T. Koláček, B. Modláková, M. Dobiáš — M. Štamposký, J. Šena, R. Cichovský, M. Pavlát, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, J. Křenek, J. Frydrýn

HC ISMM Kopřivnice: O. Majkus — M. Cáb, M. Zetek, K. Imrich, M. Jakl — J. Sýkora, M. Uram, A. Peterman, K. Macháč, Š. Papák, V. Kryštofovič, V. Merenda, J. Koudela, O. Klacek

Rozhodčí: Zbyněk Novák, Michal Bártek

Diváci: 58

Svůj první hattrick si připsal hráč Matěj Pavlát.

Tento víkend čeká starší žáky v sobotu cesta do Prostějova a v neděli budou hrát na domácím ledě proti Šumperku.

MLADŠÍ ŽÁCI

V sobotu brzy ráno vyjeli naši mladší žáci do Uničova. V první třetině bylo utkání vyrovnané a každý tým se prosadil jedním gólem. Druhou třetinu začali lépe hráči Uničova, kteří odskočili na dvoubrankový rozdíl. Vlkům se podařilo snížit na jednobrankový rozdíl. Za necelou minutu se domácí hráči rozstříleli a do konce třetiny se trefili do naší branky ještě čtyřikrát. Třetí třetina začínala za stavu 7:2 pro Uničov. Černým vlkům se podařilo snižovat utkání na 7:5 po třech vstřelených brankách. Tyto góly v síti uničovského gólmana byly ale poslední a do konce se už prosazovali jen domácí a to hned čtyřmi brankami. Konec utkání pro nás skončil prohrou.

HC UNIČOV – HC ČERNÍ VLCI 11:5 (1:1, 6:1, 4:3)

Branky a nahrávky: 14. Syrůčková (Baláž, Ovčačík), 22. Hodulák (Vrana, Ballák), 22. Baláž (Ovčačík), 28. Baláž (Ovčačík), 30. Vrana (Fibigrová, Ballák), 35. Ballák (Seidlman), 38. Baláž, 55. Vrana (Draxl), 56. Ballák, 58. Vrana (Baláž), 60. Baláž (Seidlman) – 4. Adam (Vokáč), 26. Vokáč, 51. Tomšů (Volek), 53. Tomšů (Pastorková), 54. Tomšů (Volek)

HC Uničov: M. Axmann — N. Syrůčková, M. Draxl, F. Seidlman, M. Hodulák — J. Ovčačík, Š. Kobza, D. Baláž, Š. Vrana, K. Králová, L. Ballák, R. Rec, R. Hammerle, E. Fibigrová, L. Poledna

HC Černí Vlci: T. Trefil (F. Klepáč) — V. Pastorková, O. Vokáč, T. Galus, M. Tomšů, M. Volek, P. Vaculín, O. Kalfus, V. Spáčil, A. Žabenský, M. Novosád, D. Adam, D. Randýsek, A. Pastorek

Rozhodčí: Vojtěch Gerhát, Štěpán Holada

Diváci: 34

V sobotu na domácím ledě budou mladší žáci hrát proti Beranům ze Zlína.

3.TŘÍDA

V neděli se vydali naši třeťáci do Karviné, kde se potkali s domácí Karvinou a Novým Jičínem. Černí vlci opět ukázali svým soupeřům, co se naučili na trénincích. Zápasy byly napínavé a malí hokejisté se radovali z každého vstřeleného gólu a na závěr z vítězství.

Další zprávy

Muži - letní příprava

První trénink čekalo hráče našeho A-týmu testování a zároveň jim byl představený nový trenér Jaroslav Fleischmann.

Pozvánka na poslední Bully

Hockey club Rožnov pod Radhoštěm z.s zve všechny své členy, rodiče dětí, sponzory, partnery a příznivce na výroční členskou schůzi poslední bully.

Puky pomáhají Kaufland

V termínu od 13.9. - 24.10. probíhala v prodejnách Kauflandu soutěž pro podporu hokejové mládeže.