Týdenní přehled utkání mládeže

Další únorový víkend nám přichystal k vidění utkání dorostenců, dvě utkání starších žáků, čtvrťáků a třeťáků.

DOROST

V sobotu odjeli dorostenci do Valašského Meziříčí. Proti bobrům se postavili v této sezóně už počtvrté. Ve 4.minutě otevřel skóre hráč Černých vlků. Bobři bojovali a snažili se v utkání prosadit a podařilo se jim srovnat stav utkání. Netrvalo dlouho a své vedení si vzali vlci zpátky. Ve druhé třetině se za záda domácího gólmana prosadili vlci a zvýšili své skóre. Do třetí třetiny vstupovali hráči za stavu 3:1 pro hosty. V této třetině se dokázali lépe prosadit Černí vlci, kteří se dokázali trefit do sítě ještě třikrát, zato soupeř jednou. Utkání skončilo vítězně pro vlky, a tak si připsali první body do tabulky v nadstavbě.

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HC ČERNÍ VLCI 2:6 (1:2, 0:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 14. Mucska (Veselá, Matoška), 46. Koláček (Hofmann) – 5. Němec (Bílek, Hudeček), 15. Hudeček (Kysela, Knápek), 27. Kysela (Kuchař, Hudeček), 42. Kysela (Bílek, Knápek), 48. Marejka (Kysela, Knápek), 52. Hudeček (Bílek, Němec)

HC Bobři Valašské Meziříčí: O. Souček (J. Rajnoch) — O. Hofmann, J. Matoška, J. Koláček, B. Březovjáková, K. Kočí — T. Hrdý, R. Mucska, Š. Vrba, N. Veselá, V. Fabián, L. Církva, M. Navrátil

HC Černí Vlci: P. Dvořák (M. Jadrníček) — F. Bílek, D. Kyjanka, L. Kuchař, V. Němec — M. Ošmera, O. Hudeček, A. Prokeš, O. Kubáň, O. Marejka, J. Václavík, L. Kysela, K. Knápek

Rozhodčí: Petr Bambuch — Libor Kamas, Tomáš Marek

Diváci: 43

Další utkání odehrají v neděli 25.2. v 10:30 proti Brumovu-Bylnici na Rožnovském ledě.

STARŠÍ ŽÁCI

Do nedalekého Nového Jičína se v sobotu vydali starší žáci. Byl to poslední soupeř, se kterým v letošní sezóně ještě nehráli. První branku utkání dali rožnovští hráči a šli do vedení. Hráči Nového Jičína na to dokázali v krátkém čase odpovědět a bylo vyrovnáno. První přesilovku domácích využili hosté a šli opět do vedení. Dvě minuty na to dokázali domácí srovnat, poté ještě vstřelili dva rychlé góly a vedli rozdílem dvou branek. Do konce třetiny se do soupeřovy brány ještě jednou trefili jak domácí, tak i hosté. Ve druhé třetině se dokázali prosadit pouze domácí, kteří navyšovali svůj gólový náskok. V třetí třetině to bylo podobné jako v předešlé. Černí vlci bojovali a byly vidět pěkné akce, ale prostřelit gólmana domácího týmu se jim už nepodařilo. Nový Jičín vyhrál a body si nechal doma.

HC NOVÝ JIČÍN – HC ČERNÍ VLCI 12:3 (5:3, 3:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 8. Duba (Posád), 11. Hoďák (Duba), 12. Hoďák (Starůstka), 13. Pečenka (Horák), 15. Hoďák (Podhradský), 21. Sklenář (Pečenka), 27. Starůstka, 35. Býma, 44. Kašpárek (Hoďák), 52. Pečenka (Podhradský), 57. Duba (Kašpárek), 58. Pečenka (Géryk) – 5. Devera (Cichovský), 9. Nohál (Vanduch), 17. Polášek (Vanduch)

HK Nový Jičín: P. Tureček — O. Šustek, J. Starůstka, J. Orlita, V. Podhradský, D. Kubíček, M. Býma, V. Posád — D. Hoďák, Š. Horák, F. Géryk, T. Hanzelka, R. Kašpárek, V. Stodůlka, M. Hradil, T. Duba, T. Pečenka, J. Sklenář

HC Černí Vlci: J. Goláň (M. Hnilica) — P. Vanduch, J. Modlák, T. Koláček, M. Dobiáš, B. Modláková — R. Cichovský, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, M. Štamposký, J. Nohál, J. Křenek, D. Adam

Rozhodčí: Jan Urbačka — Šimon Macháč, Maksymilian Kojda

Diváci: 82

V neděli odjeli starší žáci do Českého Těšína. S tímto soupeřem v nadstavbě už hráli a jejich vzájemné utkání dopadlo výhrou. Ve 2.minutě se prosadil hráč hostů Tomáš Koláček za asistence Barbory Modlákové. Černí vlci šli do vedení. V 10.minutě se podařilo za záda našeho gólmana dostat puk a bylo vyrovnáno. Ve druhé třetině svůj tým do vedení dostal Benjamín Polášek za asistence Jakuba Křenka. Než skončila druhá třetina, hráči Českého Těšína dokázali srovnat stav utkání. Do šaten se odcházelo za stavu 2:2. Do třetí třetiny střelecky lépe vstoupili domácí, kteří si vzali poprvé vedení na svou stranu. Necelou minutu na to se dokázal prosadit hráč Robert Cichovský a bylo vyrovnáno. Utkání bylo napínavé a ještě pět minut do konce bylo utkání nerozhodné. Za asistence Jakuba Devery se trefil do brány Jakub Křenek a vlci šli do vedení. Dvě minuty před koncem utkání vlci z Českého Těšína hráli v šesti, a to se jim nevyplatilo. Do prázdné brány se trefil Jakub Křenek a svůj tým dovedl do dvoubrankového vedení. Čtyřicet devět vteřin do konce se ještě podařilo snížit stav utkání domácím. Černí vlci si koncovku pohlídali, podařilo se jim vyloupit vlčí doupě a odvést si body domů.

HC VLCI ČESKÝ TĚŠÍN – HC ČERNÍ VLCI 4:5 (1:1, 1:1, 2:3)

Branky a nahrávky: 10. Tomiczek (Rajca, Tomiczek), 34. Špoková (Prunnerová), 52. Ulanov (Struminský, Špoková), 60. Špoková – 2. Koláček (Modláková), 25. Polášek (Křenek), 53. Cichovský, 56. Křenek (Devera), 59. Křenek

HC Vlci Český Těšín: T. Luksza (M. Swienczek) — A. Struminský, T. Michnik, E. Chlebusová, O. Kotek, D. Struminský, M. Tomiczek, A. Prunnerová, M. Ulanov, T. Špoková, B. Rajca, D. Kawulok, M. Nogol, P. Tomiczek, A. Zdejszy

HC Černí Vlci: M. Hnilica — P. Vanduch, J. Modlák, T. Koláček, M. Dobiáš, B. Modláková — R. Cichovský, J. Pavelka, J. Devera, B. Polášek, D. Bártek, M. Štamposký, J. Nohál, J. Křenek, D. Adam

Rozhodčí: René Trombík — Dominik Bernkopf, Jan Szewieczek

Diváci: 35

Další utkání odehrají doma v sobotu 24.2.2024 proti Kopřivnici v 11:45.

4.TŘÍDA

Naši čtvrťáci se v neděli vydali do Krnova. Soupeři v těchto utkáních byli vlci z Českého Těšína a domácí Krnov. V těchto utkáních sbírali zkušenosti a ukázali, co se doposud naučili. V obou utkáních se dokázali prosazovat a radovali se z výher nad soupeři.

3.TŘÍDA

Na domácím ledě se v sobotu předvedli naši třeťáci proti Krnovu a Vítkovicím. Svými precizními střelami, kombinační hrou a obrannými dovednostmi se Černí vlci ujali v obou zápasech vedení již v první třetině. Podrželi nás také gólmani, kteří předvedli své skvělé brankářské umění. Radost z vítězství byla obrovská. Na další utkání pojedou hráči ročníku 2015 v neděli 25.2. do Karviné, kde se potkají s domácí Karvinou a Novým Jičínem.

Další zprávy

Muži - letní příprava

První trénink čekalo hráče našeho A-týmu testování a zároveň jim byl představený nový trenér Jaroslav Fleischmann.

Pozvánka na poslední Bully

Hockey club Rožnov pod Radhoštěm z.s zve všechny své členy, rodiče dětí, sponzory, partnery a příznivce na výroční členskou schůzi poslední bully.

Puky pomáhají Kaufland

V termínu od 13.9. - 24.10. probíhala v prodejnách Kauflandu soutěž pro podporu hokejové mládeže.